Vilistlased (1928-2014)

1928 kuus klassi

1929 kuus klassi

Birnberg, Evald

Janson, Evald

Jääger, Maria

Jaanus, Teofilie

Kukk, Hilda

Libba, Oskar

Lamstern, Velli

Märtson, Salme

Libba, Arnold

Nõmm, Peeter

Meisner, Alfred

Verbak, Marta

Pärtel, Villem

 

Tars, Arved

 

 

 

1930 kuus klassi

1931 kuus klassi

Dreimann, Meta

Hansen, Hilda

Hansberg, Salme

Hansen, Leili

Kivimurd, Jaan

Lips, Jakob

Michelson, Alide

Meisner, Harry

Männikson, Alma

Mohring, Egon

Priivits, Liidia

Neudorf, Herman

Pool, Johannes

Tamm, Aleksander

Pütt, Johannes

Tamm, Sinaida

Tampu, Alide

Verbak, Salme

 

 

1932 kuus kl

1933 kuus kl

Aamann, Natalie

Fett, Georgi (Herman)

Hansen, Ermolai

Hansen, Ilmar

Hansen, Minodora

Hansen, Leida

Jaanus, Veera

Jääger, Hilda

Kiisa, Johannes

Klemmer, Miralda

Pärt, Selma

Kokla, Alma-Annette

Reinfeldt, Artur

Pütt, Marta

 

Reinaus, Anton

 

Tauram, Oskar

 

Verbak, Annette

 

 

1934 kuus kl

1935 kuus kl

Bahmann, Voldemar

Gras, Kustav(eksternina)

Bergmann, Marta

Käsper, Linda

Hargel, Ellia

Langovits, Erna

Jaanson, Erich

Leesmann, Endel

Jürgenson, Arkadi

Lemberg, Vilma

Mets, Tiio

Neudorf, Ilse

Michelson, Maimu

Pukk, Oskar

Pael, Elvine-Miralda

Tauram, Selma

Reinaus, Anton

Tauram, Juta

Reinfeldt, Oskar-Heinrich

 

Tomberg, Erin-Endel

 

Virkus, Veeliks

 

 

 

1936 kuus kl

1937 kuus kl

Jürisson, Linda

Dannilson, Nelli

Järmann, Helene

Hansen, Feeda

Kontaveit, Paul

Jaanimets, Helena

Kurg, Heino

Kask, Asta

Liira, Salme

Leppoja, Viktor

Mammuspuu, Leida

Leppoja, Vilma

Ozols, Karline

Lumiste, Aino

Pärt, Arnold

Nuut, Mats Oskar

Reinaus, Mihail

Nõmmik, Erna

Reinhaus, Meeta

Riima, Kaljula

Riemann, Alfred

Soothal, Karl

Schmidt, Karmen

Tauram, Oskar

Tauram, Salme

Tittmann, Laine

Viidermann, Erich

Vint, Hugo

 

 

 1938 kuus kl

1939 kuus kl

Bergmann, Arkadi

Haasma, Kalju

Laas, Maimo

Hansen, Sulev

Liira, Valentine

Idala, Evald

Lilienthal, Salme

Koch, Õie

Nuut, Johannes

Mändma, Hildegard

Toots, Evald

Sirel, Vaino

Vilsar, Juhan

Toomela, Asta

 

 

1940 kuus kl

1941 - lõpetasid 4 klassi

Argel, Voldemar

Antipov, Voldemar

Haasma, Hans

Jaanus, Laine

Härm, Laine

Johanson, Harald

Ints, Kalvi

Kuldsepp, Evald

Koppel, Erich

Kull, Koidula

Langovits, Aino

Laasma, Leili

Leppoja, Evald

Liira, Helga

Leppoja, Helju

Linnap, Herman

Lepasaar, Hugo

Lips, Vahur

Orumäe, Johannes

Mändma, Endel

Saar, Selma

Nõmmik, Helma

Õun, Leida-Madelene

Nääs, Alfred-Freddy

 

Prukk, Jaan

 

Põldmets, Kalju

 

Saar, Aino

 

Starkopf, Laine

 

Toots, Endel

 

Viljak, Asta

 

Vilsar, Hila

 

Ölstrom, Hugo (Eström, Hugo)

 

 

1942 kuus kl

1943

Aspe, Helja

Kuldsepp, Evald

Haasma, Mart

Kull, Koidu

Hagen, Endel

Liira, Helga

Haljaste, Elli

Lips, Vahur

Hansen, Hilja-Heljula

Mändma, Endel

Hanvere, Lembit

Nõmmik, Helma

Ints, Vilma

Põldmets, Kalju

Jaanus, Hugo

Saar, Aino

Klemmer, Johannes

Toots, Endel

Kuldsepp, Arnold

Vilsar, Hilja

Leesmann, Theodor

Eström, Hugo

Liira, Hendrik

 

Michelis, Asta

 

Michelson, Amanda

 

Nõmmik, Karl

 

Raidoja, Evi

 

Riima, Felix

 

Roosmaa, Asta

 

Teesalu, Leida

 

Uusküla, Hans

 

Vaino, Koidu

 

Viidermann, Elli

 

Väljamets, Asta

 

 

 

1944 kuus kl

1945 seitse kl

Jaanimets, Eduard

Hansen, Henja-Heljola

Jaanus, Aino

Jaanimets, Eduard

Klemm, Malle

Liira, Helga

Lillsaar, Vaike

Luik, Ritta

Mihkelson, Hilja

Raigna, Aime

Prukk, Marta

Sempelson, Vaike

Raigna, Aime

Vilsar, Hilja

Riimaa, Hilda

Õun, Leida

Tilk, Ants

 

 

 

1946 seitse kl

1947 seitse kl

Koch, Õie (Pahkla)

Eppa, Heino

Koitla, Jüri

Haljaste, Vaike

Laineveer, Laine

Laineveer, Vello

Leppoja, Astrid

Leppoja, Leon

Lips, Kaljo

Lääne, Virve

Michelis, Asta

Massu, Elli

Rannala, Hilja

Nõmmik, Evi

Reinumäe, Arseni

Pert, Ilse

 

Raaga, Asta

 

 

1948 seitse kl

1949 seitse kl

Koitla, Helmi

Aspe, Linda

Massu, Anton

Jaason, Kaljo

Mihkelson, Saadi

Jääger, Ülo

Põldmets, Martin

Kalm, Evald

Tauram, Aksel

Kull, Vilma

 

Lootus, Mihkel

 

Paits, Liivi

 

Põldmets, Vaike

 

Ristikivi, Lembit

1950 seitse kl

1951 seitse kl

Hansen, Ants

Ados, Laine

Heinmaa, Arkaadi

Hansen, Virve

Kull, Elo

Heinla, Milvi

Lillak, Kalle

Jõgesmaa, Heigo

Lootus, Maimu

Juurik, Rein

Raaga, Urve

Kalm, Asta

Suluste, Kalju

Keppi, Kalju

Vilimaa, Eevi

Leppoja, Elma

 

Lemberg, Helgi

 

Lips, Arne

 

Luik, Helgi

 

Martinson, Lisette

 

Palmiste, Vaike

 

Purtsak, Iivi

 

Sallaste, Ilme

 

Klassijuhataja Virve Tali

 

 

1952 seitse kl

1953 seitse kl

Aron, Kalju

Eek, Aili

Eek, Arvo

Jürimäe, Hugo

Jaanimäe, Kalju

Kikerpill, Roomet

Kaldoja, Laine

Liiva, Vello

Nääs, Helle

Lillak, Heiki

Pajumaa, Hillar

Massu, Leida

Tauram, Ada

Pool, Aita

Vilimaa, Meida

Raaga, Elle

Klassijuhataja  Mihail Avson

Rõigas, Malle

 

Tõldsepp, Urve

 

Veskimägi, Reet

 

 

1954 seitse kl

1955 seitse kl

Aron, Ants

Laanet, Raivo

Kalda, Aime

Lamp, Jaan

Kaldoja, Vilma

Leppoja, Elsa

Koitla, Maret-Evi

Massu, Marta

Langovits, Urve

Mere, Liis

Limberg, Urve

Mändla, Mati

Linnapä, Maimu

Põldmets, Anni

Linnapä, Mart

Sipp, Alma

Mäetamm, Viivi

 

Nüganen, Aino

 

Orumäe, Leili

 

Priivits, Ants

 

Tamre, Enn

 

 

 

1956 seitse kl

1957 seitse kl

Akker, Aino

Aia, Evi

Eskel, Rene-Reino

Ilus, Ants

Kalm, Vaike

Kalda, Evi

Mammuspuu, Hilja

Klemmer, Helmi

Palmiste, Aime

Koitla, Ilse

Reinula, Linda

Laido, Evi

Sipp, Leida

Langovits, Virve (Kaljusaar)

Soosalu, Helgi

Liba, Mihkel

Priivits, Aino

Linnapä, Mihkel

Klassijuhataja Mihail Avson

Murrut, Priit

 

Nääs, Ants

 

Nääs, Malle

 

Peterson, Arvo

 

Ringe, Viive

 

Tauram, Linda

 

Vaigur, Matti

 

Veskimägi, Rein

 

Videvik, Leida

 

Klassijuhataja Mihail Avson

 

 

1958 seitse kl

1959 seitse kl

Akker, Maimu

Kallaspoolik, Alli

Haas, Aadi

Kallaste, Anne

Hermann, Jüri

Klemmer, Hilja

Jürgenson, Anne

Laur, Rein

Laidvee, Helle

Lamp, Ants

Lips, Paul

Nääs, Õie

Mäekask, Astri

Ojalind, Valdek

Männik, Vaike

Peterson, Anne

Ojalind, Enn

Raaga, Reet

Žuravlev, Aleksander

Tauram, Asta

Tamre, Viiu

Tomingas, Väino

Tuusis, Maive

Klassijuhataja Helgi Eraste

Klassijuhataja Helve Heinsaar

 

 

 

1960 seitse kl

1961 seitse kl

Heinla, Neeme

Järvik, Malle (Adamberg)

Jürisson, Anne

Laasma, Valve (Schmidt)

Langovits, Aime

Laur, Lea

Maripuu, Asta

Pernik, Aime

Murd, Tõnu

Riipinen, Anatoli

Nõmmik, Kalle

Tauram, Raivo

Naelapea, Jaan

Veskimägi, Jaak

Pool, Koidula

Ütt, Eha

Rassmann, Lii

Klassijuhataja Arnold Vähi

Ritso, Toivo

 

Soosalu, Anne

 

Soosalu, Ants

 

Videvik, Tiiu

 

Vilimaa, Johannes

 

Klassijuhataja Mihail Avson

 

 

 

 

 

1962. aastal reorganiseeriti kool kaheksaklassiliseks. Lõpetajaid ei olnud.

 

 

1963 kaheksa klassi

1964 kaheksa klassi

Ivanova, Lilia

Ferenets, Rein

Ivanov, Nikolai

Klemmer, Milvi

Klemmer, Jüri

Käsper, Anne (Pool)

Klemmer, Vaike

Käsper, Kalle

Kraus, Virve

Schmidt, Sirje

Pank, Elmar

Schmidt, Kalle

Pärivee, Silvi

Liira, Harri

Pärt, Helgi

Uusküla, Helgi

Põldsaar, Tiiu

Klassijuhataja Ingrid Susi

Rahkema, Johannes

 

Soosalu, Eve

 

Tomingas, Evi

 

Vilimaa, Ants

 

Klassijuhataja Amilde Avson

 

 

 

1965 kaheksa klassi

1966 kaheksa klassi

Ados, Endla

Eek, Tõnu

Hermann, Maie

Ferenets, Vaike (Laurits)

Jaanimäe, Helgi

Jaanus, Maimu (Unt)

Kuljus, Kalev

Keppi, Erika

Kurjama, Heino

Kärner, Tiit

Lootus, Jaan

Kuldsepp, Jaan

Laasma, Ants

Liira, Ene

Schmidt, Kaja

Liira, Ülle

Klassijuhataja Tamara Elgaste

Murrut, Ülo

 

Nesterenko, Valli (Kuldsepp)

 

Raidoja, Helle

 

Reinsalu, Mare

 

Uusküla, Sirje

 

Klassijuhataja Tamara Elgaste

 

 

1967 kaheksa klassi

1968 kaheksa klassi

Avson, Sulev

Adamberg, Tarmo

Heinaru, Virve

Akker, Anne

Jürgens, Koidu

Habonen, Elviira

Kaljusaar, Ain

Jaanus, Evi

Keppi, Evi

Jaansalu, Kalju

Klemmer, Silvia

Kabanen, Evi

Liira, Tiiu

Kuldsepp, Tiit

Lootus, Jüri

Laasma, Rein

Nõmmik, Jaan

Peterson, Liivi

Priivits, Arno

Poopuu, Helle

Põldsaar, Maie

Rand, Hoole

Rassmann, Peeter

Tammepõld, Viive

Veskimägi, Urmas

Klassijuhataja Mare Haas

Viljak, Roland

 

Klassijuhataja

 

 

 

1969 kaheksa klassi

1970 kaheksa klassi

Aud, Ülo

Avandi, Tiit

Avson, Sirje (Laasma)

Kalam, Hilja

Eek, Anne

Klemmer, Sirje

Kukk, Katrin

Kuldsepp, Arno

Kuslap, Tõnu

Laur, Hendrik

Laanemets, Eve (Meister)

Ojalind, Elvi-Evi

Nesterenko, Urve (Reimets)

Rahkema, Arvo

Oidsalu, Riina

Tuuleveski, Kaido

Pahkla, Urmas

Klassijuhataja Helle Veskimägi

Priivits, Rein

 

Schmidt, Aleksander

 

Klassijuhatajad Maie Vilimaa ja

Eha Orupõld

 

 

 

1971 kaheksa klassi

1972 kaheksa klassi

Argel, Vello

Haasma, Aivar

Ivanov, Viktor

Laur, Mihkel

Jaanimäe, Uno

Mäede, Tiina (Raias)

Kalam, Silva

Pahkla, Koit

Kaasmaa, Tiit

Peterson, Eldor

Saal, Ants

Reinula, Helve

Tähe, Tõnu

Tauram, Anne (Idvand)

Važenin, Vadim

Klassijuhataja Mare Haas

Klassijuhataja Amilde Avson

 

 

 

1973 kaheksa klassi

1974  kaheksa klassi

Aivino, Nikolai

Argel, Arvo

Ivanov, Toivo

Kiviste, Erika

Kalam, Imbi

Michelis, Mati

Kiviste, Toomas

Nuut, Helve

Nesterenko, Aivar

Saare, Heli

Prukk, Raul

Tauram, Eve

Saar, Helje (Tammai)

Taluri, Anu

Tuuleveski, Urmas

Tüür, Ingrid

Klassijuhataja Amanda Hiljandi

Vilgats, Sirje

 

Klassijuhataja Eha Orupõld

 

 

1975 kaheksa klassi

1976 kaheksa klassi

Jaanson, Maret (Tamme)

Haasma, Marina (Aruvälja)

Kivisaar, Maia

Taluri, Eva

Hansen, Ivo

Maripuu, Lembit

Kalam, Heino

Mazantseva, Jelena

Klemmer, Tõnu

Raidoja, Leo

Käsper, Reet (Laast)

Tael, Olev

Laasma, Endel

Tüür, Helle (Kiik)

Michelis, Anne (Tael)

Ütt, Eve (Uusen)

Nääs, Andrus

Jõeveer, Jaak

Tamme, Mare

Klassijuhataja Amilde Avson

Vilgats, Heli

 

Klassijuhataja Elisabeth Laasmaa

 

 

 

Kooli lõpetajad 1976. a. seoses kooli reorganiseerimisega:

 

 

III klass

IV klass

Ansen, Viivi (Ross)

Hansumäe, Andrus

Bender, Helmut

Lossev, Aleksei

Klükmann, Helle

Losseva, Antonina

Laanemets, Vahur

Michelis, Mari (Vesiallik)

Pärt, Andrus

Niinemets, Arno

Vilbas, Ago

Tael, Tiina

Vilgats, Malle

Vilgats, Pille

Vitsberg, Õnne (Ohu)

Ütt, Ivar

Ütt, Koit

Ütt, Merle

Klassijuhataja Helmi Tammekand

Klassijuhataja Elisabeth Laasmaa

 

 

V klass

VI klass

Maljatin, Viktor

Kuldsepp, Annika (Eeron)

Poom, Harri

Kull, Olev

Prukk, Riho

Madisso, Ain

Pärnapuu, Aivar

Mutt, Tiia

Klassijuhataja Helmi Tammekand

Niinemets, Jaan

 

Rohula, Malle

 

Saal, Avo

 

Tamm, Vello

 

Klassijuhatajad Helmi Tammekand

ja Kersti Indermitte

 

 

VII klass

 

Almers, Anne

 

Anderson, Pille

 

Ansen, Aare

 

Bender, Heldur

 

Jaanson, Reet

 

Niinemets, Ester

 

Nääs, Marika

 

Rohula, Margus

 

Tamme, Olev

 

Ütt, Andrus

 

Klassijuhataja Vilma Nääs

 

 

 

1977 kolm klassi

1978 kolm klassi

Kalam, Kalmar

Aasaväli, Aarne

Maripuu, Margus

Hermann, Eno

Nurmsalu, Irje

Poom, Arvo

Orupõld, Rait

Poom, Toivo

Pool, Vaido

Tomingas, Uno

Tagapere, Reet (Viickberg)

Klassijuhataja Mare Haas

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

 

1979 kolm klassi

1980 kolm klassi

Aasaväli, Andres

Aasaväli, Eve

Aasaväli, Heli (Michelis)

Adamberg, Villu

Haas, Gert

Hermann, Aivar

Nõmmik, Rita

Kase, Piret (Oole)

Meerents, Asko

Tamjärv, Veiko

Klassijuhataja Mare Haas

Unt, Ülvi

 

Veersalu, Einar

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

1981 kolm klassi

 

Härm, Evelin (Rikker)

 

Luts, Merle

 

Luts, Sven

 

Vilbas, Veljo

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

 

1982–1986. a toimus Eidapere 8-kl. kooli taastamine. Lõpetajaid ei olnud.

 

 

1987 kaheksa klassi

1988 kaheksa klassi

Alev, Argo

Bender, Ahti

Kapsta, Klarika

Heinsalu, Heidi (Sild)

Kase, Urmas

Igalaan, Arvo

Kurjama, Rene

Klemmer, Raimo

Lootus, Merlin

Käsper, Ulvi (Klemmer)

Martinson, Ulvi

Lootus, Meigo

Riisma, Kaili

Meister, Tarvo

Soomer, Anneli

Mändla, Martin

Klassijuhataja Raivo Mikkor

Mändla, Terje

 

Orupõld, Priit

 

Riemann, Priit

 

Sillaste, Mait

 

Klassijuhataja Eha Orupõld

 

 

1989 üheksa klassi

1990 üheksa klassi

Naelapea, Agor

Lootus, Rain

Reimets, Kristi (Lootus)

Orupõld, Teet

Klassijuhataja Raivo Mikkor

Pool, Arvi

 

Poom, Ahtos

 

Sillaste, Jaanika

 

Tagapere, Teet

 

Veskemaa, Rait-Roland

 

Klassijuhataja Teet Oole

 

 

1991

1992

Ferenets, Rain

Heinsalu, Heigo

Kobbin, Rait

Ilves, Rain

Mändla, Jüri

Kirs, Kalmer

Rassmann, Reelika

Klemmer, Toomas

Reinaus, Indrek

Kuldsepp, Kajar

Klassijuhataja Valli Kuldsepp

Käsper, Ave (Mändla)

 

Nõmmik, Rain

 

Vilbas, Veigo

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

1993

1994

Ferenets, Raili

Lootus, Jaana

Kaasma, Arne-Rannus

Meister, Taimar

Kobbin, Rain

Poom, Mirey

Kundla, Tarmo

Raudsaar, Madis

Reimets, Keith

Toomet, Veiko

Klassijuhataja Eha Orupõld

Klassijuhataja Raivo Mikkor

 

 

1995

1996

Idvand, Taavi

Laur, Ivar

Juhkam, Kätlin

Laur, Triinu

Kundla, Toomas

Leiaru, Ingrid

Maripuu, Andreas

Maripuu, Marliis

Michelis, Merje

Mikker, Kaia

Mikker, Hando

Sillaste, Maarika

Schmidt, Sander

Zahkna, Marek

Vardi, Christin

Zahkna, Marit

Klassijuhataja Sirje Zahkna

Uusen, Merike

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

1997

1998

Idvand, Tõnis

Kundla, Tõnis

Laur, Tõnis

Meister, Eerik

Metsoja, Kristel

Michelis, Mart

Mikkor, Ergo

Peterson, Riina

Oviir, Mihkel

Poom, Marika

Poom, Urmet

Taluri, Riina

Raudsaar, Kati

Tammai, Kadri

Toomet, Kairi

Vardi, Janeli

Klassijuhataja Valli Kuldsepp

Klassijuhataja Liivi Kundla

 

 

1999

2000

Heinmets, Alvar

Kuldsepp, Krislin

Klemmer, Anu

Mikkor, Andro

Leetmaa, Anneli

Oviir, Kati

Pool, Kerli

Peterson, Rivo

Põldsaar, Mait

Schmidt, Raido

Raudsaar, Taavi

Tamme, Signe

Uusen, Margit

Viickberg, Urmo

Klassijuhataja Helgi Randla

Klassijuhataja Eha Orupõld

 

 

2001

2002

Hansen, Rein

Kaasma, Liis

Heinmets, Rene

Laur, Kristi

Klemmer, Mari

Leiaru, Enriko

Lind, Triinu (Liiverkas)

Lind, Marta

Põldre, Janar

Mühlberg, Liina

Tael, Kati

Pärnapuu, Marge

Vesiallik, Veiko

Pärt, Anneli

Klassijuhataja Sirje Zahkna

Ross, Hendrik

 

Solovjov, Eerik

 

Taluri, Raido

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

2003

2004

Antsmäe, Indrek

Heinmets, Ergo

Eeron, Reio

Lega, Heiko

Jelinkina, Marjana

Michelis, Martin

Maripuu, Aliis

Põldre, Alar

Oole, Karmen

Ross, Meelis

Suviste, Maia

Suviste, Helen

Vardi, Keio

Tael, Tõnis

Viickberg, Margus

Tamme, Ants

Välja, Vahur

Unga, Rain

Klassijuhataja Inge Pullat

Vesiallik, Ave

 

Klassijuhataja Helgi Randla

 

 

2005

2006

Ale, Siim

Brecher, Martin

Brecher, Mart

Jants, Janek

Lossev, Arne

Jants, Marek

Võrel, Sünne

Juurik, Kalev

Klassijuhataja Eha Orupõld

Juurik, Kersti

 

Kurjama, Elis

 

Leiaru, Maria

 

Michelis, Merli

 

Mikker, Priit

 

Salm, Andres

 

Taniel, Sandra

 

Taluri, Kristiina

 

Viljak, Ranno

 

Viickberg, Relika

 

Klassijuhatajad Piret Oole ja

 Robert Sults

 

 

2007

2008

Akker, Ardo

Aidla, Alain

Lusti Jaanika

Heinmets, Kerli

Salm, Indrek

Laan, Aron

Ovtšinnikov, Tadeuš

Lega, Helen

Klassijuhataja Luule Sulg

Liivamägi, Kertu

 

Liiver, Kadri

 

Orupõld, Rauno

 

Unga, Rasmus

 

Mark, Kerli

 

Klassijuhataja Mare Haas

 

 

 

 

2009

2010

Edvand, Kairo

Kurjama, Egle

Hermann, Kaspar-Aap

Mitt, Kerli

Gontšarenko, Annika

Mäeoja, Ivo

Kadakas, Ken

Talts, Alje

Lansberg, Sander

Jõeveer, Jaanus

Orav, Eroli

Mariamidze, Ilja

Pelberg, Rainer

Poom, Mirje

Peters, Sten-Kristjan

Sinijõe, Helina

Rabizo, Janek

Važenin, Mirja

Tamre, Tairi

Klassijuhataja Mare Haas

Varik, Leopold

 

Klassijuhataja Margus Maripuu

 

 

 

2011

2012

Klemmer, Gerlika

Balõšev, Artur

Kurkina, Vasylysa

Hansumäe, Moonika

Liiver, Madis

Kuusemets, Tauno-Kardo

Mändla, Eneli

Nüganen, Allar

Niinemets, Silver

Sinijõe, Tanel

Piirimaa, Viljar

Vuht, Siim

Saariste, Mari-Liis

Klassijuhataja Margus Maripuu

Sassiad, Marko

 

Klassijuhataja Luule Sulg

 

 

 

2013

2014

Hansumäe, Atko

Aidla, Michell

Kangur, Claudia-Britt

Liblik, Erik

Kiveste, Iris-Ivika

Nordström, Brain

Ohu, Elari-Eser

Oiluk, Anne-Mai

Parfjanovitš, Petri

Ojaste, Maria-Helena

Piirla, Mariie

Põhjala, Lembitu

Klassijuhataja Tiina Kaffer

Vilbas, Dene

 

Klassijuhataja Tiina Kaffer

Kontakt

Aadress:

Tallinna mnt. 23c
79003 Eidapere alevik
Kehtna vald
Rapla maakond

Telefon:

(+372) 489 2516

E-kiri:

eidapere.kool@kehtna.ee

ek.png

Search