Uudised ja teated

Uudised

MAJAHOIDJA-REMONDITÖÖLINE

Töö kirjeldus

 • Kooli- , lasteaia ja kultuurikeskuse hoone ümbruse, kõnniteede, korvpalli- ja parkimisplatsi ning rajatiste koristamine ja hooldus aastaringselt. Lasteaia mänguplatsi ja aia hooldamine, kooli staadioni ja selle territooriumi koristamine ja hooldus.
 • Koolimaja ja kogu hoone ruumide (sh. uksed, aknad, jms), staadioni- ja mänguväljakurajatiste hooldus ja remont.
 • Kooli- , lasteaia- ja kultuurikeskuse hoone ja ruumide, tehnoseadmete ja inventari remondi- ja hooldustööde teostamine, tagades kogu hoone inventari ja tehnoseadmete normaalse funksioneerimise.

Nõudmiseed kandidaadile

 • Tööks vajalike oskuste olemasolu
 • Kesk - või keskeriharidus
 • Kohuse- ja vastutustundlikkus ning meeskonnatööoskus
 • Soovitavalt isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 20. juuniks 2020, aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

ERIPEDAGOOG

Töö kirjeldus

 • HEV õpilaste toetamine, arendamine ja õpetamine
 • Kolleegide toetamine ja juhendamine HEV õpilaste õpetamisel
 • Vajaliku dokumentatsiooni täitmine
 • Koostöö kolleegide ja lapsevanematega

Nõudmised kandidaadile

 • Kvalifikatsioonile vastav haridus
 • Kohusetundlikkus ja meeskonnatööoskus

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 20. juuliks 2020 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tööle asumise aeg 1. september 2020.   Tõpsem informatsioon tel 53052537

 

VENE KEELE ÕPETAJA

Töö kirjeldus

 • Vene keele õpetamine teise keelena põhikoolis

Nõudmised kandidaadile

 • Kvalifikatsioonile vastav haridus
 • Hea suhtlemis- ja koostööoskus
 • Pingetaluvus ning vastutustundlikkus

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 20. juuliks 2020 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tööle asumise aeg 1. september 2020. Tõpsem informatsioon tel 53052537

 

FÜÜSIKA- JA KEEMIAÕPETAJA

Töö kirjeldus

 • Põhikooli füüsika, keemia ja loodusõpetuse õpetamine

Nõudmised kandidaadile

 • Kvalifikatsioonile vastav haridus
 • Hea suhtlemis- ja koostööoskus
 • Pingetaluvus ja kohusetundlikkus

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 20. juuliks 2020 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tööle asumise aeg 1. september 2020. Täpsem informatsioon tel 53052537

Uudised

📣 Hea Kehtna valla elanik!

Sul on oma seisukoht elust Raplamaal ja Sa ei pea paljuks seda jagada? Väga tore, RAPLAMAA RAHULOLU KÜSITLUS pakub selleks võimaluse kuni 31. maini.

Vastamine võtab siin 👉 https://tinyurl.com/raplakysib2020 aega vaid u 2-3 minutit. Suur aitäh Sulle juba ette!

Anonüümset küsitlust viivad läbi Raplamaa Omavalitsuste Liit koostöös maakonna valdade (Kehtna vald, www.kohila.ee, Märjamaa vald, Rapla vald) ja Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusega.

"Anna oma panus!"

Uudised

📣 Tähelepanu, Kehtna valla üldhariduskoolide* õpilaste vanemad!

Ootame Eidapere Kooli, Kehtna PK ja Valtu Põhikooli õpilaste vanematelt avaldusi, et korraldada teie laste Kehtna valla sisene õpilastransport kooli ja tagasi koju 2020/2021. õppeaastal. Sama kehtib ka neile lastele, kes on valla õpilastransporti juba varemgi kasutanud, sest eluolud muutuvad (alternatiivse transpordi leidmine, elukoha või kooli vahetus vmt).

Palume vanematel kirjalikud (digiallkirjastamine pole vajalik) avaldused (https://tinyurl.com/koolitransport2020) esitada hiljemalt 20. juunil 2020 e-kirjaga aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palume olla kontaktandmete ja sõidumarsruutide kirjutamisel täpne.

Õigus alternatiivse transpordi (ühistransport, isiklik sõiduauto) sõidusoodustusele on vaid siis, kui koolibussiga ei ole võimalik kooli ega/või koju saada. Täpsemad tingimused on sätestatud Kehtna Vallavolikogu 21.11.2018 määruses nr 35 "Õpilastele sõidusoodustuste andmise kord" (https://www.riigiteataja.ee/akt/408122018022).

* Erisused:

Järvakandi Kooli piirkonnas Kehtna vald õpilastransporti ei korralda, sest piirkonda teenindab ühistranspordiliin ja Järvakandi on üsna kompaktne kant. Need, kelle jaoks kool või bussipeatus jäävad rohkem kui 3 kilomeetri kaugusele, saavad taotleda isikliku sõiduauto kütusekulude hüvitist eelmainitud õpilastele sõidusoodustuste andmise korra alusel.

- Rapla maakonna gümnaasiumite X-XII klassides õppivatele õpilastele kompenseeritakse üks sõit päevas haridusasutusse või tagasi koju juhul, kui neil ei ole võimalik kasutada selleks õpilasliini. Soodustuse aluseks on taotlus ja sõidupiletid või isikliku sõiduauto sõiduleht. Hüvitise tingimusi reguleerib samuti sõidusoodustuste andmise kord. Raplamaal opereerivad ka tasuta maakonnaliinid.

Kontakt

Aadress:

Tallinna mnt. 23c
79003 Eidapere alevik
Kehtna vald
Rapla maakond

Telefon:

(+372) 489 2516

E-kiri:

eidapere.kool@kehtna.ee

ek.png

Search