Uudised ja teated

Uudised

Õpilastransport 2020/2021. õppeaasta avaldused

📣 Tähelepanu, Kehtna valla üldhariduskoolide* õpilaste vanemad!

Ootame Eidapere Kooli, Kehtna PK ja Valtu Põhikooli õpilaste vanematelt avaldusi, et korraldada teie laste Kehtna valla sisene õpilastransport kooli ja tagasi koju 2020/2021. õppeaastal. Sama kehtib ka neile lastele, kes on valla õpilastransporti juba varemgi kasutanud, sest eluolud muutuvad (alternatiivse transpordi leidmine, elukoha või kooli vahetus vmt).

Palume vanematel kirjalikud (digiallkirjastamine pole vajalik) avaldused (https://tinyurl.com/koolitransport2020) esitada hiljemalt 20. juunil 2020 e-kirjaga aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palume olla kontaktandmete ja sõidumarsruutide kirjutamisel täpne.

Õigus alternatiivse transpordi (ühistransport, isiklik sõiduauto) sõidusoodustusele on vaid siis, kui koolibussiga ei ole võimalik kooli ega/või koju saada. Täpsemad tingimused on sätestatud Kehtna Vallavolikogu 21.11.2018 määruses nr 35 "Õpilastele sõidusoodustuste andmise kord" (https://www.riigiteataja.ee/akt/408122018022).

* Erisused:

Järvakandi Kooli piirkonnas Kehtna vald õpilastransporti ei korralda, sest piirkonda teenindab ühistranspordiliin ja Järvakandi on üsna kompaktne kant. Need, kelle jaoks kool või bussipeatus jäävad rohkem kui 3 kilomeetri kaugusele, saavad taotleda isikliku sõiduauto kütusekulude hüvitist eelmainitud õpilastele sõidusoodustuste andmise korra alusel.

- Rapla maakonna gümnaasiumite X-XII klassides õppivatele õpilastele kompenseeritakse üks sõit päevas haridusasutusse või tagasi koju juhul, kui neil ei ole võimalik kasutada selleks õpilasliini. Soodustuse aluseks on taotlus ja sõidupiletid või isikliku sõiduauto sõiduleht. Hüvitise tingimusi reguleerib samuti sõidusoodustuste andmise kord. Raplamaal opereerivad ka tasuta maakonnaliinid.

Kontakt

Aadress:

Tallinna mnt. 23c
79003 Eidapere alevik
Kehtna vald
Rapla maakond

Telefon:

(+372) 489 2516

E-kiri:

eidaperekool@eidaperekool.ee

ek.png

Search