Õpetajad

Riina Tomingas

Direktor

riina.tomingas@eidaperekool.ee

Mari Vest

1. ja 4. klassi klassijuhataja, kunstiõpetus

mari.vest@eidaperekool.ee 

Evelin Kokk

2. ja 3. klassi klassijuhataja, õpiabi, õppelajuhataja

evelin.kokk@eidaperekool.ee 

Krista Mustonen

5. klassi klassijuhataja, eesti keel, kirjandus

krista.mustonen@eidaperekool.ee 

Karin Alasepp

6. klassi klassijuhataja, klassiõpetaja

karin.alasepp@eidaperekool.ee

Ester Randma

7. klassi klassijuhataja, matemaatika

ester.randma@eidaperekool.ee 

Sandra Tomingas

8. ja 9. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus

sandra.tomingas@eidaperekool.ee

Margus Maripuu

Inimeseõpetus, bioloogia, loodusõpetus, geograafia, ühiskonnaõpetus

margus.maripuu@eidaperekool.ee

Tiiu Pariis

Eesti keel, kirjandus

tiiu.pariis@eidaperekool.ee 

Mihhail Zujev

Füüsika, keemia, loodusõpetus

mihhail.zujev@eidaperekool.ee

Pille Lindre

Ajalugu, ühiskonna õpetus

pille.lindre@eidaperekool.ee

Luule Sulg

Kehaline kasvatus

luule.sulg@eidaperekool.ee

Ants Tamme

Tööõpetus

ants.tamme@eidaperekool.ee

Piret Oole

Tööõpetus

piret.oole@eidaperekool.ee 

Tiiu Vaino

Muusikaõpetus

tiiu.vaino@eidaperekool.ee 

Tiina Viin

Inglise keel

tiina.viin@eidaperekool.ee

Nadežda Pilli-Metsa

Vene keel

nadezda.pilli@eidaperekool.ee

Maris Heldja-Pärn

Arvutiõpetus, sotsiaalpedagoog

maris.heldjaparn@eidaperekool.ee

Marika Kutser

Abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja

marika.kutser@eidaperekool.ee

Valli Kuldsepp

Abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja

valli.kuldsepp@eidaperekool.ee 

Urve Reimets

Pikapäevarühma õpetaja

urve.reimets@eidaperekool.ee

Kontakt

Aadress:

Tallinna mnt. 23c
79003 Eidapere alevik
Kehtna vald
Rapla maakond

Telefon:

(+372) 489 2516

E-kiri:

eidaperekool@eidaperekool.ee

ek.png

Search